Twój pies się nudzi?

Psy, które się nudzą, szukają sobie zajęcia, chcą się bawić, ale tak naprawdę często nie mają z kim ani czym. Często Nasz pupil w mieszkaniu pod nieobecność właściciela robi wielkie pobojowisko, gryzie śliczne meble, nowe kanapy oraz Nasze ulubione buty. Nie chcesz, żeby Twój pupil się nudził, miał zawsze miłe, kreatywne zajęcie pod Twoją nieobecność, a także chcesz, żeby grzecznie bawił się sam, gdy Ty nie masz na to siły ani czasu? Pewnie myślisz, że musi tak być, że gdy Ty nie masz czasu lub nie ma Cię w domu Twój pupil skazany jest na nudę. Tak jednak być nie musi, idealnym rozwiązaniem dla Naszego znudzonego pupila będą zabawki dla psów. Zabawki te nie zostaną wyrzucone po jednym dniu zabawy. Wysoka jakość oraz solidne wykonanie zabawek zapewni zabawę psa przez długi czas. Różnorodność zabawek dla psów sprawi, że będzie się on doskonale i kreatywnie bawił praktycznie wszędzie, za równo w domu jak i na wyjazdach.

Nie pozwól psu się nudzićZabawki do wody marki Karlie, są idealnym rozwiązaniem dla psa podczas wyjazdów nad wodę, rzekę czy też jezioro. Ten rodzaj zabawek jest specjalnie zaprojektowany, dzięki pokryciu specjalnymi nieprzepuszczalnymi wody materiałami zabawki te nie toną. Także ważnym aspektem jest fakt, że również nie chłoną psiej śliny, przez co nie będą nie przyjemnie pachniały. Zabawki do wody mają żywe kolory oraz niepowtarzalne kształty, dzięki temu będą zawsze widoczne i nie będziemy ich gubić. W tej kategorii możemy wyróżnić : piłki, kości dla psa, frisbee, bumerangi, ringo, aporty. Wszystkie zabawki wykonane są z miękkich, wodoodpornych, wytrzymałych materiałów.

Najszerszą ofertę zabawek dla psów, szczeniaków, a nawet kotów oferuje marka Premier. Są to idealne zabawki dla wymagających zwierząt, ponieważ zaprojektowane są tak, aby nawet po wielogodzinnych zabawach się nie znudziły. Marka Premier oferuje zabawki na przysmaki takie jak: Twist’n treat, Waggle, Biscuit Block, Squirrel Dude, Chuckle, Biscuit Bouncer, kula Linkables, Tug-a-Jug oraz Kibble Nibble. Zabawki te można uzupełnić przysmakami dla zwierząt, które podczas zabawy będą co jakiś czas wypadały, w zależności od intensywności i sprytu Naszego zwierzaka. Taka forma rozrywki zajmie Naszego głodnego i ciekawskiego pupila na wiele godzin. Marka Premier ma również w swojej ofercie inne interesujące produkty takie jak piłkę Pogo Plush, która podczas zabawy wydaje dźwięki, dzięki umieszczonej wewnątrz zabawki piszczałce. Inną doskonałą zabawką tej marki jest Bouncy Bone oraz Bristle Bone, zabawki te są w kształcie kości, dodatkowo będą przyciągały naszego pupila ciastka przyczepione do niej. Kość Bristle Bone dodatkowo ma przymocowane szczotki, które podczas zabawy będą również czyściły psie zęby. Praktycznie każdą zabawkę można dopasować do wielkości Naszego pupila. Seria zabawek marki Premier przygotowała również coś dla kotów. Są to dwie zabawki dla kota: satelitka Twist’n treat oraz Egg Cersizer, obie można wypełnić smakołykami, które podczas zabawy będą wypadały Twojemu kotu. Kupując zabawkę swojemu psu lub kotu sprawisz mu wielką radość, ponieważ stanie się dla niego kreatywnym i ciekawym zajęciem z możliwością zjedzenia czegoś dobrego, a trwałość tych zabawek pozwoli cieszyć się Twojemu pupilowi nią przez lata.

Zostaw komentarz