Swędzące zęby, zniszczone meble i buty. Sposoby na znudzonego szczeniaka

Szczeniaki wymagają od nas specjalnej uwagi i pielęgnacji odpowiedniej dla ich etapu rozwoju. Również podczas organizowania zabawy dla naszego pupila musimy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Wybierając zabawkę dla psa, któremu dopiero rosną zęby, nie możemy wybierać produktów zbyt twardych ani tych, które wymagają przeciągania mogącego spowodować deformację uzębienia. Aby nie uszkodzić zdrowia naszego ulubieńca, warto zaufać marce, która wprowadza na rynek asortyment przeznaczony właśnie dla szczeniąt. Specjaliści, którzy od lat zdobywają pozytywne opinie klientów, na pewno nie zaszkodzą naszemu psiakowi. Zabawki firmy Premier możemy znaleźć w sklepie EasyPet.

Porady w wychowaniu szczeniakaSzeroki wybór zarówno kształtów, jak i kolorów, pozwala dostosować zabawkę do potrzeb i preferencji naszego pupila. Przykładem gadżetu, który doskonale sprawdza się podczas organizowania czasu psiakowi, jest wiewiórka wykonana z kauczuku. Poza tym, że tworzywo, z którego zrobiony jest przedmiot, nie zaszkodzi zębom psa, warto wspomnieć o tym, że przyjemnie wymasuje ono swędzące dziąsła. Ponadto w środku wiewiórki możemy umieścić pachnące ciasteczka dla zwierząt, które także znajdują się w ofercie marki Premier. Podobnie jak zabawki, zapas biszkopcików nabędziemy na EasyPet. Wypełniona smakołykami wiewiórka zajmie naszego psa na długi czas, odrywając jego uwagę od innych rzeczy, które można pogryźć z nudów lub z powodu bolących i swędzących dziąseł. Doskonale znanym przykładem są tapczany czy buty domowników, w które dosyć łatwo się wgryźć.

Skaczący kauczukowy przedmiot przyciągnie uwagę psiaka i nie pozwoli mu się nudzić przez długie godziny, podczas kiedy my możemy zająć się swoimi obowiązkami lub zaprosić znajomych bez obawy, że nasz ulubieniec będzie zapraszał ich do zabawy. Poza wiewiórką w sklepie EasyPet dostępne są inne zabawki marki Premier, które można wypełnić biszkopcikami. Przykładem może być kostka Biscuit Block, która również umili czas szczeniakowi. Poza ciekawym kolorem, posiada oczywiście miejsce na umieszczenie ciasteczka. Warto wspomnieć, że smakołyki, które proponuje klientom firma Premier, posiadają różne kształty i rozmiary. Ponadto posiadają kilka smaków i zapachów, co pozwala psiakowi na wybór ulubionego. Każda zabawka dostosowana jest do potrzeb i możliwości małego psiaka.

Zostaw komentarz