Staywell – drzwiczki dla kota lub psa

Wyprowadzanie swojego pupila na dwór nie zawsze jest czynnością, o której marzymy każdego wieczora. Bardzo często jest także tak, że chcemy, aby nasz pupil mógł spędzić noc na zewnątrz, a niestety nie chce nam się go wypuszczać. W tych i wielu innych wypadkach idealnym rozwiązaniem z pewnością będą drzwi dla psa czy też kota. Jest to rozwiązanie, które pozwala na znaczne ułatwienie życia zarówno nam samym, jak i czworonogom. Drzwiczki takie należy oczywiście odpowiednio dobrać do naszych potrzeb, a nie zawsze jest to zadanie łatwe. Należy przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na to, jakie rozmiary ma nasz pupil. Jest to konieczne, ponieważ do wielkości psa lub kota musimy wybrać odpowiedni wymiar drzwiczek. Trzeba zmierzyć nie tylko wysokość pupila, ale także jego szerokość w ramionach (kłębie).

Plastikowe drzwi dla psa marki PetSafe Staywell

Kiedy będziemy mieli już wybrany odpowiedni rozmiar, trzeba się zastanowić nad wykończeniem, jakie mają mieć drzwiczki. Największy wybór wykończeń i kolorów posiada w swojej ofercie firma Staywell, która na rynku drzwiczek dla zwierząt jest już od wielu lat i zdążyła doskonale poznać wymagania oraz potrzeby klientów. Należy przede wszystkim dokładnie przyjrzeć się ofercie wzorów, gdzie mamy do wyboru drzwiczki imitujące drewno, metalowe, malowane czy nawet zupełnie przeźroczyste. Taka szeroka gama sprawia, że drzwiczki Staywell będziemy mogli bez problemu dobrać do każdego koloru czy rodzaju drzwi. Producent oczywiście nie zapomina także o takich szczegółach jak zamki w drzwiczkach. Te produkowane przez firmę Staywell posiadają wiele systemów zamykania. Najbardziej przydatne są wielofunkcyjne klucze, które umożliwią “zaprogramowanie” drzwiczek tak, aby nasz pupil mógł wychodzić i wchodzić do domu w dowolnych konfiguracjach.

I tak drzwiczki można ustawić wyłącznie na wyjście lub tylko na wejście. W innej pozycji klucz sprawi, że zamek będzie działał we wszystkie strony i oczywiście jest możliwość całkowitej blokady zamka. Wszystkie te funkcje są bardzo proste, ale jednocześnie pozwalają na znaczne rozbudowanie relacji z pupilem, gdzie będzie on miał więcej swobody, a my mniej obowiązków. Drzwi dla kota to praktycznie te same rozwiązania, które są stosowane w przypadku małych psów. W ich przypadku również można zamówić wielofunkcyjne zamki oraz bardzo ciekawe rozwiązanie, jakim jest system automatycznego otwierania. Pies czy kot ma na szyi specjalną przywieszkę, która wysyła sygnały do odbiornika w drzwiczkach i pupil automatycznie jest wpuszczany do domu. Zapobiega to wchodzeniu przez drzwi innych zwierząt.

Zostaw komentarz