Problem z psem w ogrodzie

Innowacyjnym i bardzo ciekawym elementem, który wykorzystać możemy podczas szkolenia naszego pupila jest niewidzialne ogrodzenie. Jeśli posiadamy psa, który niszczy nasz ogród, kwiaty, drzewka i staramy się nad nim zapanować, to wykorzystanie elektrycznego pastucha może nas odciążyć od wszelkiego rodzaju problemów, z którymi dotychczas się borykaliśmy. Nowoczesne systemy szkoleniowe takie jak Elektryczny Pastuch dla psów będzie zawsze czuwał, gdy ty będziesz chcieć mieć chwilę wytchnienia. Niewidoczne ogrodzenie nie szpeci wyglądu ogrodu. Dzięki niemu twój pies szybko nauczy się, gdzie może przebywać, a gdzie nie. Tego typu urządzenie uchroni również cię od zgubnych ucieczek czworonoga poza obręb Twojej posesji. Instalacja przebiega błyskawicznie – potrzebujesz na to około 15 minut.

Ochrona ogrodu przed psem

Do jej poprawnego przeprowadzenia nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia. Skorzystaj z oferty sklepu internetowego Eastypet.pl i przekonaj się, jaka prosta i skuteczna zarazem może być tresura psów i kotów. Ciekawym przykładem urządzenia o działaniu wcześniej omówionym jest modułowy, funkcjonalny zestaw niewidzialnego ogrodzenia Canifugue dla psów. Francuska marka Num’axes daje Państwu produkty posiadające certyfikat ECMA. To potwierdza, iż ich wyroby są bardzo skuteczne i w dodatku bezpieczne dla zwierząt. Tego typu urządzenie polecane jest dla mniejszych i średnich psów z krótszą sierścią. Obroża wykorzystywana w systemie jest zasilana bateryjnie. Jeśli nie posiadamy ogrodzenia, a w najbliższym czasie nie planujemy jego budowy i chcemy mieć psa, który będzie stróżował na naszym podwórku, możemy właśnie wtedy wykorzystać tą niewidzialną barierę dla zwierząt.

Gdy tylko nasz pupil zbliży się do przewodu na określoną wcześniej odległość, w jego obroży zostanie pobudzony sygnał dźwiękowy. Jeśli pies nadal będzie zbliżał się do granicy, wówczas zostanie skarcony impulsem elektrycznym. Zestaw zawiera: sterownik Canifugue z zasilaczem, dwie obroże z kompletem elektrod, 100 m przewodu antenowego, przewodnik użytkownika, CD z instrukcją instalacji, 3 łączniki antenowe, estetyczne i solidnie opakowanie, neonową lampkę testującą oraz zestaw flag ostrzegawczych dla zwierząt. Sprzęt tej firmy jest niezmiernie funkcjonalny. Żywotność baterii w obroży dochodzi nawet do 6 miesięcy. Mamy również możliwość zastosowania tego sprzętu dla większej ilości psów. Oczywiście musimy wtedy zakupić dodatkowe obroże elektryczne Canifugue.

Zostaw komentarz