Elektroniczna miska dla psa i kota

Często zdarza Ci się znikać z domu na cały dzień? A komu nie… szczególnie, że w obecnych czasach dużo pracujemy. Nie oznacza to, że nie możesz posiadać w domu psa lub kota. Gdy wracasz zmęczony po pracy, cieszysz się, kiedy słyszysz radosne szczeknięcie lub mruczenie. Podczas Twojej nieobecności pupil potrzebuje świeżej wody oraz jednego posiłku.

elektroniczna_miska

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem kota to dobrze o tym wiesz, że nie zawsze można go ze sobą zabrać. Koty są indywidualistami, świetnie radzą sobie, gdy pozostają same. I na szczęście z kotem nie musisz wychodzić na spacer, wystarczy, że pozostawisz mu wodę oraz jedzenie i oczywiście kuwetę. Tylko co zrobić, żeby nie zjadł wszystkiego na raz?

W odpowiedzi na powyższe problemy powstała elektroniczna miska. Posiada ona dwa niezależne pojemniki na żywność z programatorem godziny. Jeden pojemnik uzupełniamy karmą dla naszego psa lub kota, drugi np. uzupełniamy wodą. Zamykamy oba pojemniki. Na pokrętle ustawiamy czas, za ile miska ma się otworzyć. Najlepiej wybrać mniej więcej tą godzinę, o której pies lub kot przyzwyczajony jest jadać… i gotowe! Można ustawić aż o 48 godzin wprzód.

Taka miska zasilana jest jedną baterią AA. Miska posiada wyjmowane pojemniki, które z powodzeniem można myć w zmywarce. Każdy z nich ma pojemność ok 355 mililitrów. Elektroniczna miska jest doskonałym rozwiązaniem problemu z psem czy kotem podczas Twojej nieobecności. Już nie będziesz pędził do domu z myślą, że Twój pupil czeka głodny.

Producentem miski jest marka PetSafe, która zasłynęła na rynku elektroniki dla zwierząt takimi rozwiązaniami jak elektryczna obroża czy niewidzialne ogrodzenie do ogrodu.

Zostaw komentarz