Drzwiczki Staywell to wygoda dla Twojego kota

Będąc właścicielem kota z pewnością nie raz potrzebujemy nieco swobody, a także jego usamodzielnienia. Oczywiście wcześniej najlepiej jest zadbać o trening swojego podopiecznego. Wykorzystując różne metody, takie jak niewidoczne ogrodzenia, nadajniki i inne tego typu rozwiązania możemy zapanować nad kotem, nawet nie posiadając przydomowego obejścia, które jest zabezpieczone ogrodzeniem, warto jest dawać swemu pupilowi nieco swobody tak, by mógł korzystać z niej według własnego uznania. Z myślą o twym kocie znany producent Staywell oferuje drzwiczki 420EFS magnetyczne dla kota. Tego typu akcesorium jest idealnym zabezpieczeniem przed innymi zwierzętami. Niestety oferując swemu kotu przejście najczęściej przez frontowe lub tylne drzwi, czynimy je osłabionymi, toteż warto jest kupić drzwi dla kota nieco lepszej marki, aby nie dawać tym samym potencjalnemu niechcianemu gościowi, łatwego wejścia do domu.

Komfortowe drzwiczki dla psa i kotaDrzwi dla kota marki Staywell posiadają zabezpieczenie przed obcymi zwierzętami. Klucz magnetyczny to forma zawieszki, którą z powodzeniem zamontujesz przy obroży dla swego psa lub kota. Dlatego więc tylko on będzie mógł przejść przez to wejście. Oczywiście można dokupić dodatkowe zawieszki dla kolejnych swych zwierzaków. Dzięki tego typu rozwiązaniu unikasz także problemów z przeciągami, śniegiem, deszczem, itd. Pamiętaj również o tym, że drzwiczki magnetyczne marki Staywell są dwustronne. Zarówno można przez nie wchodzić, jak i wychodzić.

W załączonym zestawie znajdziesz ramkę z klapką, którą montujesz zarówno po stronie zewnętrznej drzwi, jak i też wewnętrznej, do tego posłuży druga ramka. Tego typu zabezpieczenie zostało wykonane z myślą o kocie lub też małym psie, którego waga nie przekracza 7 kg. To akcesorium pozwoli ci także na stosowanie różnych ich funkcji. Możesz je całkowicie zamknąć, otwierać, kiedy tylko zwierzak chce wyjść. Bądź też otwierać, gdy nasz pupil chce tylko wejść. Jak widzisz masz pełną kontrolę nad tym, co Twój kot lub pies będzie mógł robić po ich zamontowaniu. Ten model drzwi dla kota wykonany w kolorze imitacji drewna pomoże Ci w odpowiednim wytresowaniu swego pupila. Z wykorzystaniem tego urządzenia wbrew pozorom masz cały czas kontrolę nad tym, kiedy twój pupil może wchodzić do domu, a kiedy nie. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych właścicieli, którzy powoli pragną zwiększać swobodę swego pupila.

Zostaw komentarz