Drzwiczki dla zwierząt – praktyczne rozwiązanie do drzwi wejściowych i tarasowych.

Drzwiczki dla psa i kota to idealny sposób na to, aby nasz ulubieniec bez problemu dostawał się do domu za każdym razem, kiedy wraca ze spaceru i równie łatwo opuszczał mieszkanie, kiedy tylko zechce udać się na przechadzkę.

Przejście dla psów i kotów do montażu w drzwiach, oknach i ścianachModel drzwiczek dobieramy adekwatnie do rozmiarów i wagi naszego zwierzaka. Jeśli w okolicy niemal każdy sąsiad posiada psa lub kota, możemy obawiać się, że w mieszkaniu znajdzie się nagle nieproszony gość. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto zaopatrzyć się w drzwiczki, które będą otwierały się tylko przed wybranymi przez nas zwierzętami. Taka opcję umożliwiają nam modele magnetyczne. Spory ich wybór znajdziemy w sklepach internetowych. W momencie, kiedy nasz pies lub kot zbliży się do drzwiczek z magnetycznym kluczykiem, klapka będzie otwarta. Możemy zdecydować się na wysokiej jakości drzwiczki z serii Catwalk lub Staywell. W przypadku tych modeli, które dostaniemy w sklepach internetowych, możemy wybrać jedno z czterech możliwych ustawień. Jedno z nich pozwala na otwieranie drzwiczek za każdym razem, kiedy zwierzak chce wyjść na zewnątrz. Kolejna opcja działa w drugą stronę i umożliwia pupilowi jedynie wejście do domu, blokując otwieranie się klapki przy próbie wyjścia. Istnieje także opcja otwierania się drzwiczek w obie strony, dzięki czemu nasz ulubieniec będzie mógł wychodzić i wracać w dowolnym momencie. Nie będziemy musieli mu przy tym otwierać drzwi za każdym razem. Można także całkowicie zablokować drzwiczki, aby zwierzak nie wychodził z domu np. w nocy.

Marka Staywell oferuje drzwiczki w kolorze imitującym drewno, które znakomicie wpasują się w nasze drzwi wejściowe. Można również wybrać chociażby biały model i umieścić go na drzwiach łazienki. Nawet, jeżeli posiadamy kilka psów, drzwiczki otworzą się w momencie, kiedy każdy z nich znajdzie się w pobliżu klapki z magnetycznym kluczykiem doczepionym chociażby do obroży. Możemy dokupić nieograniczoną ilość zawieszek, aby każdy nas pies miał dostęp do domu lub pomieszczenia oddzielonego magnetycznymi drzwiczkami.

Zostaw komentarz