Drzwiczki dla psa – swoboda dla właściciela i psa

Drzwiczki dla psów stają się coraz popularniejszym produktem stosowanym w naszym kraju. Zapewniają swobodę zarówno pupilowi jak i właścicielowi. Przejście dla psa dzięki swojej funkcjonalności eliminuje problem podrapanych drzwi czy pobrudzonych szyb okiennych gdy zwierzak w ten sposób daje nam do zrozumienia, że chce wejść do domu. Dla dużych psów właściciele potrzebują dużych rozwiązań, zwłaszcza, jeśli chodzi o drzwiczki, miski, czy też pojniki.

Drzwi dla psa EasyPet Cold&HeatMarkowe, ciepłe drzwi dla psa EasyPet Cold&Heat to największe drzwi dla psa z serii Cold&Heat znanej marki EasyPet.  Te drzwi zostały tak zaprojektowane, aby doskonale zabezpieczyć dom przez wiatrem i wymianą termiczną w trakcie lata i zimy. Pogrubiona, specjalnie wzmocniona rama drzwiczek sprawia, że są one niebywale trwałe. Oprócz tego posiadają specjalny magnetyczny system domykający, który sprawia, że drzwiczki idealnie przylegają do ramek. W celu zwiększenia ochrony przed chłodem wprowadzono system podwójnych klapek, które na dodatek zostały wzbogacone o specjalne uszczelki z gęstej szczotki. Drzwiczki posiadają także zintegrowany tunel, który wypełni otwór pomiędzy ramkami klapek. Obecnie są one uznawane za jedne z najtrwalszych drzwiczek. Warto także wspomnieć o zastosowanym systemie Air-lock, który przyczynia się do utworzenia śluzy powietrznej pomiędzy klapkami minimalizując tym samym utratę ciepłego lub też zimnego powietrza. Trwałość klapek jest dodatkowo zwiększona dzięki elastycznemu materiałowi, którym zostały one zabezpieczone. Lepiej tym samym znoszą uszkodzenia mechaniczne aniżeli typowe plastikowe klapki. Do zestawu producent dostarcza specjalną przesłonę blokującą możliwość przejścia zwierzaka od wewnętrznej oraz zewnętrznej strony drzwiczek. Jest to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy opuszczamy nasz dom na dłużej i nie chcemy, aby zwierzę przechodziło przez przejście. Drzwiczki mogą być montowane zarówno w drzwiach drewnianych, metalowych, jak i też w ścianach. Przejście zostało wykonane z myślą o psach dużych, których waga dochodzi do 54 kg.

Drzwiczki dla psa EasyPet SwingDrzwiczki dla psa EasyPet Swing to również ciekawa propozycja dla tych właścicieli psów, którzy szukają markowych drzwi które nie wychłodzą nadmiernie pomieszczenia w którym będą zainstalowane. Jeżeli nie zależy nam na utracie ciepła ponieważ pies przebywa w pomieszczeniu przeznaczonym specjalnie dla niego doskonałym rozwiązaniem będą wahadłowe drzwiczki EasyPet Swing. Ten wykonany z aluminium produkt posiada dwudzielną klapkę co jest innowacyjnym rozwiązaniem niespotykanym w innych typach drzwiczek. Drzwi dla psa EasyPet Swing występują w dwóch rozmiarach dla mniejszych i większych psów. Jeżeli chcemy aby pies nie opuszczał pomieszczenia lub do niego nie wchodził wystarczy zainstalować dołączoną do zestawu klapkę, która całkowicie zamyka drzwiczki dla psa. Skrzydła przejścia dla psa domykane są za pomocą silnych magnesów, które chronią drzwiczki dla psów przed silnymi podmuchami wiatru.

Na rynku jest dostępnych wiele modeli drzwiczek dla kotów i psów niestety większość z nich nie posiada, żadnych zabezpieczeń przed utratą ciepła czy podmuchami wiatru. Jest to bardzo ważne gdy chcemy zamontować takie drzwiczki w pomieszczeniu z którego sami będziemy korzystać. Zminimalizowanie utraty ciepła jest istotne dla naszego komfortu jak i zmniejszenia rachunków za ogrzewanie.

Zostaw komentarz