Ciekawe zabawki dla psów

Zabawka dla psa - winylowa małpkaJeżeli chcesz oferować swojemu zwierzakowi ciekawe zabawki, zwróć uwagę na ich kształt. Obecnie na rynku dostępne są różnego rodzaju zabawki dla psów. Jedne mogą być w kształcie na przykład świnek lub kotów, inne natomiast w kształcie winylowej małpki. Taki właśnie dodatek proponuje marka HappyPet. Zachęca ona do kupowania winylowych małpek z dźwiękiem, które mogą pełnić różne funkcje. Mogą być zarówno gryzakiem, jak i też aportem. Dźwięk, jaki wydaje zabawka, przykuwa uwagę psa i zachęca go do zabawy. Długość takiej zabawki wynosi 25 cm. W podobnym stylu zaprojektowano także słonia i tygrysa.

Wesoła zabawka dla psa - kula z serii Wiggly GigglyInną zabawką, wykonaną z myślą o psach, jest kula z serii Wiggly Giggly. Podczas skakania wydaje ona wesołe dźwięki. Została wykonana w kontrastowych kolorach, dzięki czemu bardzo łatwo ją zlokalizować, np. w wysokiej trawie w ogrodzie. Zabawka dostępna jest w kolorze niebieskim, różowym i zielonym. W tej serii została także wykonana dźwiękowa kula, którą właściciel psa może uzupełnić przysmakami. Jest to doskonałe połączenie zabawek behawioralnych z dźwiękowymi. Zabawka również występuje w trzech kolorach, to jest różowy, zielony i niebieski. Została wykonana ze specjalnego elastycznego materiału, który świetnie nadaje się do gryzienia, aportowania, itd. Wśród wielu produktów opracowanych z myślą o psach jednym z atrakcyjniejszych jest Wiggly Giggly Jack. To specjalna zabawka o nietypowym kształcie, którą można bawić się z dwoma psami jednocześnie. Doskonała do zabaw w przeciąganie, aportowanie. Może być także wykorzystywana jako gryzak.

Gumowa zabawka dla psa w kształcie gąsienicy LascarOstatnia zabawką, jaką chcemy zaproponować, jest gumowa gąsienica. Ta zabawka została zaprojektowana z myślą o jamie ustnej twojego zwierzaka. Posiada szereg wypustek, dzięki któremu twój pies może czyścić swoje zęby. Oprócz tego przyjemnie masują w trakcie gryzienia. Zabawka jest wykonana z delikatnej gumy, która nie podrażnia dziąseł. Pamiętaj jednak, że zabawki dla twojego zwierzaka powinny być odpowiedniej jakości.

Najlepiej, by były one kupowane w oparciu o upodobania twojego pupila, a Ty musisz pamiętać aby rodzaj zabawki i jej wielkość dopasować do rozmiaru i wieku swojego pupila. W przypadku szczeniąt bardzo ważne jest natomiast aby zabawka została wykonana z materiałów bezpiecznych dla psich zębów. Tego typu zabawki oferuje np. uznana marka Premier, której zabawki behawioralne nie tylko bawią ale również rozwijają psie umiejętności już od pierwszych tygodni ich życia.

Zostaw komentarz