Artykuły chłodzące na upalne dni

Większość zwierząt bardzo źle znosi letnie upalne dni.  Niektóre psy uporczywie szukając cienia dopuszczają się nawet niszczenia ogrodu poprzez kopanie dołów, w których mogą znaleźć chwilę ochłody. Niestety nie wszyscy jesteśmy w stanie codziennie zapewnić psu zimną kąpiel czy schronienie w chłodnym miejscu. Na szczęście na rynku pojawiły się produkty chłodzące firmy Izi Body Cooling.

Obroża chłodząca dla psów IZI Body CoolingDzięki zaawansowanej technologii artykuły chłodzące pozwalają na trochę ulgi dla pupila w gorące dni. Firma ta oferuje posłania, bandamki oraz obroże chłodzące. Produkty te produkowane są w różnych rozmiarach oraz kolorach. Obroże oraz bandamki oferowane są z dwoma rodzajami wypełnienia tj. wełną chłodzącą oraz hydrożelem natomiast koce z wypełnieniem z wełny chłodzącej. Po zanurzeniu na określony czas w zimnej wodzie lub umieszczeniu w zamrażalce produkty utrzymują chłód nawet do 48 godzin. Po wyparowaniu wody oraz ociepleniu produktów należy je ponownie umieścić w zimnej wodzie aby nasz pupil mógł znowu cieszyć się przyjemnym chłodem. Asortyment ten został wykonany z wytrzymałego materiału poliestrowego i jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Koc chłodzący IZI Body CoolingAkcesoria tej firmy są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla zwykłych użytkowników ale także dla wystawców, którzy muszą przez parę godzin przebywać z psami w upale. Poza tym produkty te mogą się również sprawdzić w podróży nie tylko podczas jazdy w rozgrzanym samochodem ale także na biwaku czy pikniku, w miejscach gdzie pies nie może się schłodzić. Jest to również produkt skierowany do właścicieli psów w blokach mieszkalnych, gdzie głównie na wyższych piętrach bardzo trudno w upały wytrzymać psom, a szczególnie rasom z długą sierścią.

 

Zostaw komentarz